VZ58, glock, AG-58 Covert glock pažbaReklamační řád

Prodáváme zboží špičkové kvality a s plnou zárukou a pokud by došlo k závadě, rádi se o Vás postaráme.

Kontaktovat nás můžete na objednavky@tactical-shop.cz telefonicky na číslo: +420 776 441 488 s řešením problému Vám pomůžeme.

Kupující je povinen bez zbytečného odkladu po dodání zboží jej prohlédnout a oznámit prodávajícímu případné zjištěné vady. Zjištěné vady oznámí kupující prodávajícímu prostřednictvím e-mailu nebo uvedeného telefonu.

Při reklamaci zakoupeného zboží je nutné, aby kupující prodávajícímu zaslal nebo předložil veškeré listiny, které mu byly předány prodávajícím v rámci vyřízení objednávky reklamovaného zboží, tedy například fakturu, záruční list a jiné. Dále je nutné, aby kupující v případě že prodávajícímu vrací vadné zboží jej vrátil kompletní tak, jak jej převzal od prodávajícího případně od dopravce.

Pokud je reklamované zboží zasílané poštou, musí být odesláno pojištěné částkou v hodnotě ceny zboží.

Zboží zasílat na adresu:

Fair Price s.r.o.

Vrbenského 38

Praha 7

17000 

telefon: 776441488

Prodávající bez zbytečného odkladu po obdržení reklamace a reklamovaného zboží reklamaci vyřídí nebo podá kupujícímu zprávu o průběhu vyřizovaní jeho reklamace.

V případě kontaktu Vám do tří pracovních dnů zašleme informace o dalším postupu. Náklady spojené s reklamací (dopravné/poštovné) hradí kupující. Všechny další náklady hradí v případě uznané reklamace prodejce.

Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací.

Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.