(Ideálně zadávejte jednoslovné výrazy) VZ58, glock, AG-58 Covert glock pažba KPOS2022-01-06

Provozní změny v roce 2022

Vážení návštěvníci, zákazníci,

i když si to běžná veřejnost možná nedovede představit, tak bývalo běžné, že se u výrobce objednalo cokoliv a dodáno bylo cokoliv.

Od covidu se stává, že objednáte 100 druhů zboží, po 40 kusech od každého a přijde Vám polovina, protože výrobce uspokojil poptávku v USA nebo zkrátka není vyrobeno. To je realita.

Takže, po vyhodnocení dat, přistupujeme k následujícím opatřením:
  • rezervace zboží na prodejně je zkrácena z 10 na 5 pracovních dní, poté bude objednávka zrušena, to neplatí pro platbu předem
  • u produktů, které jsme objednali a jsou na cestě je zrušena možnost automatické rezervace
  • i když je produkt správně objednán u výrobce, údajně odeslán, řádně vyclen, může se stát, že přijde například jiná verze, jiná barva, i ve skladech výrobců pracují jen lidé, někdy chytřejší, někdy méně pozorní, někdy je to perfektní bez jediné chybičky.
  • u řady produktů napříč výrobci byla výroba ukončena, někdy s inovovanou verzí, někdy bez náhrady, seznam takových produktů bude aktualizován do 15.1.2022
  • sleva pro ozbrojené složky je nově 5% (celková poskytnutá sleva za 2 roky přesahuje 3.000.000 Kč), takže platí pravidlo "I paid my duty". Nadále platí, že naše společnost je soukromá, nemá žádnou vazbu na ozbrojené složky. Po zkušenostech už se ani nebudeme účastnit žádných tendrů a výběrových řízení. Řízení provází chaos, cílí se na cenu ne na kvalitu, nesmyslné byrokratické podmínky a zodpovědné osoby sami nevyhodnocují to, co po účastnících tendrů chtějí.
  • nově nebudeme reagovat na informaci, že nějaké zboží mají někde levněji. Pokud mají zboží někde levněji a je to pro Vás důležitější než skladová dostupnost, servis a rychlost dodání, kupte si zboží levněji tam. Nadále platí pravidlo, že u produktů dodržujeme ceny doporučené výrobcem, máme 99% sortimentu skladem ve všech variantách a tak to i zůstane.
  • Na instalaci doplňků je potřeba se objednat předem e-mailem, ne vše půjde na počkání, tak s tím prosím počítejte.
  • Protože skladová dostupnost jiných značek není úplně růžová, tak při poptávce produktu například z USA, bude zákazník nově podepisovat dokument, že si je vědom toho, že se dodávka může protáhnout. Nutně to neznamená, že produkt musí zaplatit předem, ale to, abychom pak na sebe nekoukali, když přiletí za 2 roky od objednání. Vy budete informováni, kdybyste si to uměli přivést soukromým prodejem asi jste to udělali.